Gołaśka 43 i 43 A

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podgórze” przystępuje do realizacji dwóch pięciokondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych na osiedlu Wola Duchacka Zachód, przy ul. Gołaśka 43, 43A.
Atutem lokalizacji jest dobrze rozwinięta komunikacja miejska (3 linie tramwajowe, a także linie autobusowe), bliskość obwodnicy Krakowa, a także placówek oświatowych takich jak przedszkola, szkoły, biblioteka miejska. W pobliżu są też banki, dyskonty, apteki. Okolica jest bogata w lokale usługowo handlowe. W pobliżu Carrefour, a w promieniu 3 kilometrów od inwestycji znajduje się centra handlowe Bonarka i Castorama.

W obu budynkach planowane jest 50 mieszkań oraz miejsca postojowe w wielostanowiskowych garażach podziemnych. Zaprojektowane zostało łącznie 58 miejsc postojowych, w tym 16 miejsc w garażu podziemny w budynku przy ul. Gołaśka 43, 20 miejsc w garażu podziemny w budynku przy ul. Gołaśka 43 A oraz 22 miejsca postojowe na zewnątrz budynków.
Ciąg pieszo – jezdny o szerokość jezdni 5 oraz 4,5 m stanowić będzie dojazd do budynków, a dojścia chodniki o szerokości 1,5 m. Na działce zlokalizowane zostaną miejsca rekreacyjne nasadzone drzewa i krzewy ozdobne.
Budynki wyposażone zostaną w:
– dźwigi,
– instalacje: elektryczną i siły, kanalizacji sanitarnej i opadowej, wody zimnej, centralnego ogrzewania i ciepłej wody z wymiennikowni MPEC, wentylacji mechanicznej pomieszczeń mieszkalnych i w garażach, oświetleniową,
– stolarkę okienną PCV w kolorze białym,
– drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe typu GERDA,
– balustrady balkonowe systemowe szklane,
Ściany zewnętrzne kondygnacji mieszkalnej wykonane zostaną z pustaków ceramicznych porotherm i ocieplone styropianem, a ściana zewnętrzna kondygnacji garaż będę żelbetowe.
Na schodach ułożone zostaną płytki gresowe.

Z projektem zagospodarowania terenu można zapoznać się tutaj.

Katalog mieszkań w budynku Gołaśka 43 zamieszczony jest tutaj.

Katalog mieszkań w budynku Gołaśka 43 A zamieszczony jest tutaj.

UWAGA !

Już wkrótce nowe informacje dotyczące realizacji budynków przy ulicy  Gołaśka 43, 43A !